Szukasz copywritera do współpracy? Interesują Cię wartościowe teksty tematyczne, marketingowe albo pozycjonujące? Potrzebne Ci błyskotliwe hasło reklamowe lub zapadający w pamięci slogan? W takim razie chciałbym Ci pomóc i zapewnić kompleksowe wsparcie w copywritingu.

Artykuły tematyczne

Pracę nad artykułem rozpoczynam od skompletowania wartościowych źródeł i znalezienia w nich informacji potrzebnych do napisania profesjonalnego artykułu. Tzw. „research” zajmuje więcej czasu niż sama redakcja tekstu, która jest tak naprawdę jednym z ostatnich i do tego dość krótkim etapem tworzenia artykułów tematycznych. Dopiero fachowa wiedza na temat, o którym się pisze, pozwala bowiem na stworzenie rzetelnego i merytorycznego tekstu.

Cena: 20 zł za 1 kartkę A4 [ok. 2 000 znaków]

Teksty SEO (pozycjonujące)

Teksty zapleczowe, opisy do katalogów, teksty synonimiczne? Da się zrobić! Nie straszne mi duże ilości treści, przy czym zawsze pamiętam o jakości, która jest dla mnie najważniejsza.

Cena: 4-8 zł za 1 000 znaków

Naming

Nazwa produktu może decydować o być albo nie być Twojego biznesu, gdyż jest podstawowym elementem komunikacyjnym, który w ogromnej mierze kreuje wizerunek marki. Odpowiednio dobrana nazwa firmy lub produktu wymaga wielu prób, dużej kreatywności i wiedzy z zakresu językoznawstwa, lecz daje świetne efekty. Jeśli chcesz skorzystać z korzyści, jakie ona daje, rozpocznij ze mną współpracę już teraz!

Cena: 600 zł za zaakceptowaną nazwę

Hasła i slogany reklamowe

Chcesz zwrócić na siebie uwagę? Nie wiesz, jak przemówić do odbiorców, żeby Cię usłyszeli? Próbujesz wyróżnić się z tłumu i odróżnić od konkurencji? Wykorzystaj chwytliwe hasła i slogany reklamowe, które mogę dla Ciebie przygotować! Potrafię sprzedawać za pomocą słów i wiem, jak nakłonić odbiorcę do kupna, dlatego poprzez copywriting pomogę Ci zwiększyć sprzedaż.

Cena: 400 zł za zaakceptowane hasło

Teksty na strony WWW

Tworzysz stronę internetową, masz już wszystko gotowe, ale nie wiesz, jak napisać interesujące teksty, które dobrzy by Cię zareklamowały? Umiem Ci pomóc i jeśli tylko sobie życzysz, mogę przygotować dla Ciebie komplet tekstów na Twoją stronę internetową. Pamiętaj, że treść znajdująca się na Twojej witrynie świadczy o Tobie i Twoim profesjonalizmie, dlatego warto ją powierzyć fachowcowi który wie, jak składać zdania, aby brzmiały atrakcyjnie.

Cena: 50 zł za jedną podstronę

Treści do serwisów internetowych

Prowadzisz serwis internetowy i poszukujesz sprawnego redaktora, który będzie regularnie wypełniał go wartościową treścią, zyskując dla Ciebie nowych użytkowników? Najświeższe newsy, przenikliwe analizy, użyteczne poradniki i ciekawe artykuły – wszystko to mogę napisać dla Twojego serwisu internetowego.

Cena: 10-20 zł za 1 000 znaków

Prowadzenie blogów

Blog to podstawowe narzędzie w komunikacji firmowej. Dzięki niemu możesz nawiązać bliskie relacje z odbiorcą, pozytywnie wykreować wizerunek i pokazać swój profesjonalizm. Blog firmowy pozwala pośrednio pozyskać nowych klientów i jest platformą, na której porozumiewasz się ze swoimi odbiorcami. Chcesz, aby każdego dnia profesjonalny blog pracował na Twój sukces? Dzięki współpracy ze mną stanie się to możliwe.

Cena: 30 zł za jeden wpis na bloga

Ebooki

Ebook to świetne narzędzie marketingowe, które pokazuje cały Twój profesjonalizm. Udostępniając odbiorcom elektroniczną książkę z fachową treścią na dany temat, dowodzisz swoich kompetencji i wyrastasz na lidera w branży. Czy jest coś ważniejszego dla Twojego biznesu niż bycie na czele stawki? Ebook może Ci w tym pomóc.

Cena ustalana indywidualnie

Opisy produktów

Prowadzisz sklep internetowy i potrzebujesz unikalnych, zwięzłych i twórczych opisów produktów, które skutecznie przekonają klienta, że warto skorzystać z Twojej oferty? Dobrze, że masz świadomość, jak ważną rolę odgrywają oryginalne opisy produktów, co już jest połową sukcesu. Druga połowa to dobry copywriter, który by je przygotował – nie musisz go daleko szukać, wystarczy, że napisz do mnie maila.

Cena: 10-15 zł za 1 000 znaków

[dokładna cena każdej z usług zależy od tematyki tekstu i terminu zlecenia]

[sposób rozliczenia: faktura bez VAT]

 

Zamawiam teksty

    Imię i nazwisko (wymagane)

    Adres email (wymagane)

    Temat

    Treść wiadomości